محصولات لیزر و پرس برک ماشینری جی کو

درباره ماشینری جی کو

ما کيفيت ساخت محصولات شما را متحول مي کنيم
ماشینری جی کو (Machineryjco) از هلدینگ توسعه ايمن جويان با تجربه چند ساله در مشاوره و فروش ماشین آلات لیزر و قطعات مصرفی آن و همچنین دستگاه های پرس برک و پانچ پرس و ابزار آلات آنها همواره در مسير پيشرفت بوده و مفتخر است که در حال حاضر نماينده رسمی ابزار آلات پانچ پرس و پرس برک برند جنلی آلوری (Gennelli Allori) ايتاليا و ماشینری جی کو (Machineryjco) در ايران بوده و توانايی تامين تمامی ماشین آلات لیزر برش ورق، لیزر جوش، لیزر حک، قطعات مصرفی لیزر، دستگاه های پرس برک، ابزار آلات پانچ پرس و پرس برک را دارا می باشد.

برند ماشینری جی کو  از هلدینگ توسعه ايمن جويان با کادری مجرب در اين سالها، در جهت تامين نیاز مشتريان خود و رضايتمندی آنها، همواره تلاش نموده است.

شرکت Gennelli Allori srl از سال 1967 شروع به توليد ابزار دستگاه های پرس بريک و پانچ پرس cnc نموده است . اين شرکت کاملترين پکيج از ابزار آلات دستگاه های مذکور را با مدرنترين تکنولوژی روز جهان توليد می نمايد و توانسته راهکارهايی را برای برطرف نمودن مشکلات متداول و موجود در فرآيند ورق کاری را به صنعتگران اين صنعت ارائه دهد که تا حد زيادی باعث صرفه جويی اقتصادی برای توليد کنندگان شده است، که اين امر کمک شايانی به رقابت در اين بازار رقابتی به توليد کنندگان نموده است.